You are here

Dace Judina - SEPTIŅI VAKARI (2016, 2018 LA)

  Septiņi vakari

  Sērija: Latvijas Simtgades Romāni
  Ozoli. Māju un dzimtas stāsts
  Tetraloģijas 1. grāmata

  Dace Judina – pazīstamā mūsdienu ironisko detektīvu sērijas autore piedāvā jaunu pavērsienu – psiholoģisku dzimtas stāstu ar mistikas klātbūtni – Septiņi vakari (Ozoli. Māju un dzimtas stāsts) ciklā Latvijas simtgades romāni.

  Ar mājām ir kā ar cilvēkiem – tās piedzimst, uzaug, mācās, nobriest, mīl, nīst, sargā, auklē, glābj, gaida, ilgojas, tic, cer, sapņo, priecājas, skumst, apraud, noveco un... mirst.

  Katrīna un Mārtiņš ierodas nesen nopirktajās Ozolu mājās, kas noslēpušās dziļi mežā. Pārkāpjot vecā nama slieksni, viņi nonāk it kā citā dimensijā – pazūd laiks, un nākamajās septiņās dienās jaunieši piedzīvo biedējoši reālas atklāsmes par to, kas divsimt gados noticis ar šo māju un tās saimniekiem. Septiņi Ozolos pavadītie vakari izmaina jaunā pāra dzīvi, pārbauda viņu jūtu stiprumu un atsedz kāda rūpīgi glabāta noslēpuma plīvuru.

  Rītdienas vārdā mūs šodien uzrunā balss no pagātnes, aicinot visiem kopā meklēt atbildi uz mūžseno jautājumu - vai cilvēka rīcību nosaka viņa brīvā griba, vai tā ir Likteņa nolemta?

  Vāka dizaina un grāmatas mākslinieciskā salikuma autors - Arturs Nīmanis.

  Kategorija: 
  Latvijas Simtgades Romāni


  Jaunumu izziņošana

  Izvēlieties jaunumu kanālu(s), kuriem vēlaties pierakstīties, vai atteikties.